VGSOT22-G3-18
Číslo produktu DigiKey
112-VGSOT22-G3-18TR-ND - Páska a cívka (TR)
112-VGSOT22-G3-18CT-ND - Řezaná páska (CT)
112-VGSOT22-G3-18DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VGSOT22-G3-18
Popis
22V;IR=1UA;IP=9.4A;P=400W;CD=85P
Podrobný popis
41V Svorka 9,4A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOT-23-3
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
9,4A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Kapacita při kmitočtu
70pF při 1MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
22V (max.)
Průrazné napětí (min)
25,1V
Omezovací napětí (max) při Ipp
41V