VGSOT12-G3-08
Číslo produktu DigiKey
112-VGSOT12-G3-08TR-ND - Páska a cívka (TR)
112-VGSOT12-G3-08CT-ND - Řezaná páska (CT)
112-VGSOT12-G3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VGSOT12-G3-08
Popis
TVS DIODE 12VWM 26VC SOT23-3
Standardní dodací lhůta výrobce
41 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
26V Svorka 18,5A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOT-23-3
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
18,5A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
480W
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Kapacita při kmitočtu
115pF při 1MHz
Jednosměrné kanály
1
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
12V (max.)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Průrazné napětí (min)
13,5V
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Omezovací napětí (max) při Ipp
26V