V20PW12-M3/I
Číslo produktu DigiKey
V20PW12-M3/IGITR-ND - Páska a cívka (TR)
V20PW12-M3/IGICT-ND - Řezaná páska (CT)
V20PW12-M3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
V20PW12-M3/I
Popis
DIODE SCHOTTKY 120V 20A SLIMDPAK
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 120 V 20A Montáž na povrch SlimDPAK
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
800 µA @ 120 V
Řada
Kapacita při Vr, F
1350pF při 4V, 1MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
Technologie
Dodávaná velikost pouzdra
SlimDPAK
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
120 V
Provozní teplota - přechod
-40°C ~ 150°C
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
20A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.02 V @ 20 A