V15PM6HM3/H
Číslo produktu DigiKey
V15PM6HM3/HTR-ND - Páska a cívka (TR)
V15PM6HM3/HCT-ND - Řezaná páska (CT)
V15PM6HM3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
V15PM6HM3/H
Popis
DIODE SCHOTTKY 60V 15A TO277A
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 60 V 15A Montáž na povrch TO-277A (SMPC)
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1.2 mA @ 60 V
Mfr
Kapacita při Vr, F
2300pF při 4V, 1MHz
Řada
Třída
Automobilový průmysl
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kvalifikace
AEC-Q101
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
60 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-277A (SMPC)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
15A
Provozní teplota - přechod
-40°C ~ 175°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
640 mV @ 15 A
Základní číslo produktu
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)