TZX4V7D-TAP
Číslo produktu DigiKey
TZX4V7D-TAPGICT-ND - Řezaná páska (CT)
TZX4V7D-TAPGITB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TZX4V7D-TAP
Popis
DIODE ZENER 4.7V 500MW DO204AH
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 4.7 V 500 mW Průchozí otvor DO-204AH (DO-35)
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.5 V @ 200 mA
Mfr
Provozní teplota
-65°C ~ 175°C
Řada
Třída
Automobilový průmysl
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Kvalifikace
AEC-Q101
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Pouzdro
Výkon - max
500 mW
Dodávaná velikost pouzdra
DO-204AH (DO-35)
Impedance (max) (Zzt)
100 Ohms
Základní číslo produktu
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
5 µA @ 2 V