T15B20CAHM3/I
Číslo produktu DigiKey
112-T15B20CAHM3/ITR-ND - Páska a cívka (TR)
112-T15B20CAHM3/ICT-ND - Řezaná páska (CT)
112-T15B20CAHM3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T15B20CAHM3/I
Popis
DIODE, TVS, 1.5KW, 20V, BIDIRECT
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
27,7V Svorka 56A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMB)
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
56A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-65°C ~ 185°C (TJ)
Stav součásti
Aktivní
Třída
Automobilový průmysl
Typ
Zener
Kvalifikace
AEC-Q101
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
17,1V
Pouzdro
DO-214AA, SMB
Průrazné napětí (min)
19V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
27,7V