SMF13A-E3-08
Číslo produktu DigiKey
SMF13A-E3-08GITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMF13A-E3-08GICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMF13A-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMF13A-E3-08
Popis
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO219AB
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
21,5V Svorka 9,3A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-219AB (SMF)
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
9,3A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
200W
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
423pF při 1MHz
Typ
Zener
Provozní teplota
-65°C ~ 175°C (TJ)
Jednosměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
13V
Pouzdro
DO-219AB
Průrazné napětí (min)
14,4V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
21,5V