SMCJ30A-E3/9AT
Číslo produktu DigiKey
SMCJ30A-E3/9ATGITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMCJ30A-E3/9ATGICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMCJ30A-E3/9ATGIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMCJ30A-E3/9AT
Popis
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
48,4V Svorka 31A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMCJ)
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
31A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ
Zener
Způsob montáže
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
1
Pouzdro
DO-214AB, SMC
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
30V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
33,3V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
48,4V