SMBJ60CA-E3/52
Číslo produktu DigiKey
SMBJ60CA-E3/52GITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMBJ60CA-E3/52GICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMBJ60CA-E3/52GIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ60CA-E3/52
Popis
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AA
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
96,8V Svorka 6,2A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMBJ)
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
6,2A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Aplikace
Univerzální
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Obousměrné kanály
60V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
66,7V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
96,8V