SMBJ28A-M3/5B je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Skladem : 8 777
Katalogový list
Similar
Skladem : 912
Katalogový list
Direct
Taiwan Semiconductor Corporation
Skladem : 3 619
Similar
Skladem : 714
Diotec Semiconductor
YAGEO
YAGEO
Skladem : 500
45,4V Svorka 13,2A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMBJ)
SMBJ28A-M3/5B
Číslo produktu DigiKey
SMBJ28A-M3/5B-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ28A-M3/5B
Popis
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AA
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
13,2A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
28V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
31,1V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
45,4V