SMBJ26A-E3/52
Číslo produktu DigiKey
SMBJ26A-E3/52GITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMBJ26A-E3/52GICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMBJ26A-E3/52GIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ26A-E3/52
Popis
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AA
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
42,1V Svorka 14,3A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMBJ)
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
14,3A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
26V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
28,9V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
42,1V