SMBJ18CA-E3/5B
Číslo produktu DigiKey
SMBJ18CA-E3/5BGITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMBJ18CA-E3/5BGICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMBJ18CA-E3/5BGIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ18CA-E3/5B
Popis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AA
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
29,2V Svorka 20,5A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMBJ)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMBJ18CA-E3/5B Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
20,5A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
18V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
20V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
29,2V