SMBJ18CA-E3/52
Číslo produktu DigiKey
SMBJ18CA-E3/52GITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMBJ18CA-E3/52GICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMBJ18CA-E3/52GIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ18CA-E3/52
Popis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AA
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
29,2V Svorka 20,5A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMBJ)
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
20,5A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ
Zener
Způsob montáže
Montáž na povrch
Obousměrné kanály
1
Pouzdro
DO-214AA, SMB
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
18V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
20V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
29,2V