SMB8J18CA-E3/52
Číslo produktu DigiKey
112-SMB8J18CA-E3/52TR-ND - Páska a cívka (TR)
112-SMB8J18CA-E3/52CT-ND - Řezaná páska (CT)
112-SMB8J18CA-E3/52DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMB8J18CA-E3/52
Popis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AA
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
29,2V Svorka 27,4A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMB)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMB8J18CA-E3/52 Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
27,4A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
800W
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ
Zener
Způsob montáže
Montáž na povrch
Obousměrné kanály
1
Pouzdro
DO-214AA, SMB
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
18V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
20V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
29,2V