Obrázek pro SMAJ48A-E3/61 není k dispozici
SMAJ48A-E3/61
Číslo produktu DigiKey
SMAJ48A-E3/61GITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMAJ48A-E3/61GICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMAJ48A-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ48A-E3/61
Popis
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AC
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
77,4V Svorka 5,2A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
5,2A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
48V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
53,3V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
77,4V