Obrázek pro SMAJ36A-E3/61 není k dispozici
SMAJ36A-E3/61
Číslo produktu DigiKey
SMAJ36A-E3/61GITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMAJ36A-E3/61GICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMAJ36A-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ36A-E3/61
Popis
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AC
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
58,1V Svorka 6,9A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Modely EDA/CAD
SMAJ36A-E3/61 Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
6,9A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Řada
Aplikace
Univerzální
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
36V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
40V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
58,1V