Obrázek pro SMAJ26CA-E3/5A není k dispozici
SMAJ26CA-E3/5A
Číslo produktu DigiKey
SMAJ26CA-E3/5AGITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMAJ26CA-E3/5AGICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMAJ26CA-E3/5AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ26CA-E3/5A
Popis
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AC
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
42,1V Svorka 9,5A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
9,5A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Obousměrné kanály
26V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
28,9V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
42,1V