SE30DT12-M3/I
Číslo produktu DigiKey
112-SE30DT12-M3/ITR-ND - Páska a cívka (TR)
112-SE30DT12-M3/ICT-ND - Řezaná páska (CT)
112-SE30DT12-M3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SE30DT12-M3/I
Popis
DIODE STANDARD 1200V 30A SMPD
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 1200 V 30A Montáž na povrch SMPD
Kategorie
Rychlost
Standardní obnovení > 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Doba zpětného zotavení (trr)
3.4 µs
Řada
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
10 µA @ 1200 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kapacita při Vr, F
132pF při 4V, 1MVz
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
1200 V
Dodávaná velikost pouzdra
SMPD
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
30A
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 175°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.29 V @ 30 A