GDZ18B-E3-08 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Central Semiconductor Corp
Similar
Central Semiconductor Corp
onsemi
Zenerova dioda 18 V 200 mW ±4% Montáž na povrch SOD-323
GDZ18B-E3-08
Číslo produktu DigiKey
112-GDZ18B-E3-08TR-ND - Páska a cívka (TR)
112-GDZ18B-E3-08CT-ND - Řezaná páska (CT)
112-GDZ18B-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GDZ18B-E3-08
Popis
DIODE ZENER 18V 200MW SOD323
Standardní dodací lhůta výrobce
99 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Impedance (max) (Zzt)
65 Ohms
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 13 V
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-323
Tolerance
±4%
Základní číslo produktu
Výkon - max
200 mW