BZT52B13-E3-08
Číslo produktu DigiKey
112-BZT52B13-E3-08TR-ND - Páska a cívka (TR)
112-BZT52B13-E3-08CT-ND - Řezaná páska (CT)
112-BZT52B13-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZT52B13-E3-08
Popis
DIODE ZENER 13V 410MW SOD123
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 13 V 410 mW ±2% Montáž na povrch SOD-123
Kategorie
Impedance (max) (Zzt)
25 Ohms
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 10 V
Řada
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-123
Tolerance
±2%
Základní číslo produktu
Výkon - max
410 mW