WSLP2726L5000FEA
Číslo produktu DigiKey
541-4377-2-ND - Páska a cívka (TR)
541-4377-1-ND - Řezaná páska (CT)
541-4377-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
WSLP2726L5000FEA
Popis
RES SMD 500 UOHM 1% 7W 2726
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.5 mOhms ±1% 7W Čipový odpor Nestandardní Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu, Odolný proti vlhkosti, Odolávající impulzům Kovový prvek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
WSLP2726L5000FEA Modely
Kategorie
Vlastnosti
Mfr
Teplotní koeficient
±75ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-65°C ~ 170°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
Nestandardní
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,272" D x 0,260" Š (6,90mm x 6,60mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,124" (3,15mm)