WSLP25124L000FEA
Číslo produktu DigiKey
541-10152-2-ND - Páska a cívka (TR)
541-10152-1-ND - Řezaná páska (CT)
541-10152-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
WSLP25124L000FEA
Popis
RES 0.004 OHM 1% 3W 2512
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4 mOhms ±1% 3W Čipový odpor 2512 (6332 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu, Odolný proti vlhkosti, Odolávající impulzům Kovový prvek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
WSLP25124L000FEA Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Vlastnosti
Mfr
Teplotní koeficient
±150ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-65°C ~ 170°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
2512 (6332 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Tolerance
Velikost / rozměry
0,250" D x 0,125" Š (6,35mm x 3,18mm)
Výkon (W)
Výška při usazení (max)
0,035" (0,89mm)