WSLP1206R0150DEA
Číslo produktu DigiKey
541-WSLP1206R0150DEATR-ND - Páska a cívka (TR)
541-WSLP1206R0150DEACT-ND - Řezaná páska (CT)
541-WSLP1206R0150DEADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
WSLP1206R0150DEA
Popis
RES 0.015 OHM 0.5% 1W 1206
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 mOhms ±0,5% 1W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu, Odolný proti vlhkosti, Odolávající impulzům Kovový prvek
Kategorie
Vlastnosti
Mfr
Teplotní koeficient
±75ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-65°C ~ 170°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Tolerance
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Výkon (W)
Výška při usazení (max)
0,035" (0,89mm)