WSLP1206R0150DEA | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | WSLP1206R0150DEA |
Popis | RES 0.015 OHM 0.5% 1W 1206 |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 15 mOhms ±0,5% 1W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu, Odolný proti vlhkosti, Odolávající impulzům Kovový prvek |
Katalogový list | Katalogový list |
Mfr | Teplotní koeficient ±75ppm/°C |
Řada | Provozní teplota -65°C ~ 170°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 1206 (3216 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Dodávaná velikost pouzdra |
Odpor | Stupeň ochrany AEC-Q200 |
Tolerance | Velikost / rozměry 0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm) |
Výkon (W) | Výška při usazení (max) 0,035" (0,89mm) |