WSLP0805R0200FEA
Číslo produktu DigiKey
541-10035-2-ND - Páska a cívka (TR)
541-10035-1-ND - Řezaná páska (CT)
541-10035-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
WSLP0805R0200FEA
Popis
RES 0.02 OHM 1% 1/2W 0805
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
20 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu, Odolný proti vlhkosti, Odolávající impulzům Kovový prvek
Modely EDA/CAD
WSLP0805R0200FEA Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Teplotní koeficient
±75ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-65°C ~ 170°C
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Velikost / rozměry
0,080" D x 0,050" Š (2,03mm x 1,27mm)
Výkon (W)
Výška při usazení (max)
0,023" (0,58mm)