WSLP0805R0100DEA | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | WSLP0805R0100DEA |
Popis | RES 0.01 OHM 0.5% 1/2W 0805 |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 10 mOhms ±0,5% 0,5W, 1/2W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu, Odolný proti vlhkosti, Odolávající impulzům Kovový prvek |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | WSLP0805R0100DEA Modely |
Mfr | Teplotní koeficient ±75ppm/°C |
Řada | Provozní teplota -65°C ~ 170°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 0805 (2012 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Dodávaná velikost pouzdra |
Odpor | Stupeň ochrany AEC-Q200 |
Tolerance | Velikost / rozměry 0,080" D x 0,050" Š (2,03mm x 1,27mm) |
Výkon (W) | Výška při usazení (max) 0,023" (0,58mm) |