WSLP0603R0200FEB
Číslo produktu DigiKey
WSLPA-.02TR-ND - Páska a cívka (TR)
WSLPA-.02CT-ND - Řezaná páska (CT)
WSLPA-.02DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
WSLP0603R0200FEB
Popis
RES 0.02 OHM 1% 0.4W 0603
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
20 mOhms ±1% 0,4W, 2/5W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu, Odolný proti vlhkosti, Odolávající impulzům Kovový prvek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
WSLP0603R0200FEB Modely
Kategorie
Vlastnosti
Mfr
Teplotní koeficient
±75ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-65°C ~ 170°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Tolerance
Velikost / rozměry
0,060" D x 0,030" Š (1,52mm x 0,76mm)
Výkon (W)
Výška při usazení (max)
0,023" (0,58mm)