WSK25123L000DEA
Číslo produktu DigiKey
541-WSK25123L000DEATR-ND - Páska a cívka (TR)
541-WSK25123L000DEACT-ND - Řezaná páska (CT)
541-WSK25123L000DEADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
WSK25123L000DEA
Popis
WSK-2512 .003 .5% EA E3
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3 mOhms ±0,5% 1W Čipový odpor 2512 (6332 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu, Odolný proti vlhkosti, Odolávající impulzům Kovový prvek
Kategorie
Vlastnosti
Mfr
Teplotní koeficient
±75ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-65°C ~ 170°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
2512 (6332 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,250" D x 0,125" Š (6,35mm x 3,18mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,035" (0,89mm)