WSHP2818R0500FEB
Číslo produktu DigiKey
541-WSHP2818R0500FEBTR-ND - Páska a cívka (TR)
541-WSHP2818R0500FEBCT-ND - Řezaná páska (CT)
541-WSHP2818R0500FEBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
WSHP2818R0500FEB
Popis
RES 0.05 OHM 1% 10W 2818
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
50 mOhms ±1% 10W Čipový odpor Nestandardní Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu, Odolný proti vlhkosti, Odolávající impulzům Kovový prvek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
WSHP2818R0500FEB Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu, Odolný proti vlhkosti, Odolávající impulzům
Mfr
Teplotní koeficient
±75ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-65°C ~ 170°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
Nestandardní
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,280" D x 0,181" Š (7,10mm x 4,60mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,069" (1,75mm)