WFMB2010R3300FEA
Číslo produktu DigiKey
541-10277-2-ND - Páska a cívka (TR)
541-10277-1-ND - Řezaná páska (CT)
541-10277-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
WFMB2010R3300FEA
Popis
RES 0.33 OHM 2.0 W 1% 2010 SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
49 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
330 mOhms ±1% 2W Čipový odpor 2010 (5025 metrický) Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu, Odolný proti vlhkosti Kovová fólie
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-65°C ~ 170°C
Velikost / rozměry
0,200" D x 0,100" Š (5,08mm x 2,54mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)