WFMB2010R1000FEA
Číslo produktu DigiKey
541-10273-2-ND - Páska a cívka (TR)
541-10273-1-ND - Řezaná páska (CT)
541-10273-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
WFMB2010R1000FEA
Popis
RES 0.1 OHM 2.0 W 1% 2010 SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
83 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 mOhms ±1% 2W Čipový odpor 2010 (5025 metrický) Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu, Odolný proti vlhkosti Kovová fólie
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu, Odolný proti vlhkosti
Mfr
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-65°C ~ 170°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
2010 (5025 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,200" D x 0,100" Š (5,08mm x 2,54mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)