WFC1206R0330FE66
Číslo produktu DigiKey
541-WFC1206R0330FE66TR-ND - Páska a cívka (TR)
541-WFC1206R0330FE66CT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
WFC1206R0330FE66
Popis
RES 0.033 OHM 1.0 W 1% 1206 SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
33 mOhms ±1% 1W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Snímání proudu Kovová fólie
Kategorie
Vlastnosti
Ochrana proti sulfitaci, Snímání proudu
Mfr
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 170°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,122" D x 0,061" Š (3,10mm x 1,55mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,037" (0,95mm)