TNPW08054K99BEEN
Číslo produktu DigiKey
541-3057-2-ND - Páska a cívka (TR)
541-3057-1-ND - Řezaná páska (CT)
541-3057-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TNPW08054K99BEEN
Popis
RES 4.99K OHM 0.1% 0.26W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.99 kOhms ±0,1% 0,26W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Odolný proti vlhkosti Tenkofilmový
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TNPW08054K99BEEN Modely
Kategorie
Vlastnosti
Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Odolný proti vlhkosti
Mfr
Teplotní koeficient
±25ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)