TNPW060320R0BEEA
Číslo produktu DigiKey
541-2004-2-ND - Páska a cívka (TR)
541-2004-1-ND - Řezaná páska (CT)
541-2004-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TNPW060320R0BEEA
Popis
RES 20 OHM 0.1% 0.21W 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
20 Ohms ±0,1% 0,21W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Odolný proti vlhkosti Tenkofilmový
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TNPW060320R0BEEA Modely
Kategorie
Vlastnosti
Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Odolný proti vlhkosti
Mfr
Teplotní koeficient
±25ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,061" D x 0,033" Š (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)