TMC010100R0FE02
TMC010100R0FE02
TMC010100R0FE02
Číslo produktu DigiKey
TMC10-100-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TMC010100R0FE02
Popis
RES CHAS MNT 100 OHM 1% 12.5W
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 Ohms ±1% 12,5W Drátový (navíjený) Odpor pro montáž na šasi
Kategorie
Teplotní koeficient
±20ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C
Řada
Vlastnosti
Odolný proti vlhkosti
Balení
Hromadné balení
Typ potahu a tělesa
Hliníkový
Stav součásti
Aktivní
Průmyslové osvětlení - speciální osvětlení
Příruby
Odpor
100 Ohms
Velikost / rozměry
0,750" D x 0,800" Š (19,05mm x 20,32mm)
Tolerance
±1%
Výška při usazení (max)
0,405" (10,29mm)
Výkon (W)
12,5W