RH050100R0FC02
Číslo produktu DigiKey
RHD-100-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RH050100R0FC02
Popis
RES CHAS MNT 100 OHM 1% 50W
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 Ohms ±1% 50W Drátový (navíjený) Odpor pro montáž na šasi
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RH050100R0FC02 Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
±20ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C
Řada
Vlastnosti
Odolný proti vlhkosti
Balení
Hromadné balení
Typ potahu a tělesa
Hliníkový
Stav součásti
Aktivní
Průmyslové osvětlení - speciální osvětlení
Příruby
Odpor
100 Ohms
Velikost / rozměry
1,968" D x 1,140" Š (49,99mm x 28,96mm)
Tolerance
±1%
Výška při usazení (max)
0,625" (15,87mm)
Výkon (W)
50W