RCV2512100KFKEGAT
Číslo produktu DigiKey
541-RCV2512100KFKEGATTR-ND - Páska a cívka (TR)
541-RCV2512100KFKEGATCT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RCV2512100KFKEGAT
Popis
RCV2512-AT 100 100K 1% E67 E3
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 kOhms ±1% 1W Čipový odpor 2512 (6332 metrický) Automobilový AEC-Q200, Vysokonapěťový Silná fólie
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200, Vysokonapěťový
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Pouzdro
2512 (6332 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,248" D x 0,124" Š (6,30mm x 3,15mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,028" (0,70mm)