RCV201010M0FKEFAT
Číslo produktu DigiKey
541-RCV201010M0FKEFATTR-ND - Páska a cívka (TR)
541-RCV201010M0FKEFATCT-ND - Řezaná páska (CT)
541-RCV201010M0FKEFATDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RCV201010M0FKEFAT
Popis
RES 10M OHM 1% 3/4W 2010
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 MOhms ±1% 0,75W, 3/4W Čipový odpor 2010 (5025 metrický) Automobilový AEC-Q200, Vysokonapěťový, Odolný proti vlhkosti Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RCV201010M0FKEFAT Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200, Vysokonapěťový, Odolný proti vlhkosti
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
2010 (5025 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,197" D x 0,098" Š (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,028" (0,70mm)