RCA060375R0FKEA
Číslo produktu DigiKey
541-2196-2-ND - Páska a cívka (TR)
541-2196-1-ND - Řezaná páska (CT)
541-2196-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RCA060375R0FKEA
Popis
RES SMD 75 OHM 1% 1/10W 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
75 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
Modely EDA/CAD
RCA060375R0FKEA Modely
Kategorie
Vlastnosti
Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,061" D x 0,033" Š (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)