RCA0402100KFKEDHP
Číslo produktu DigiKey
541-3242-2-ND - Páska a cívka (TR)
541-3242-1-ND - Řezaná páska (CT)
541-3242-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RCA0402100KFKEDHP
Popis
RES 100K OHM 1% 1/5W 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 kOhms ±1% 0,2W, 1/5W Čipový odpor 0402 (1005 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RCA0402100KFKEDHP Modely
Kategorie
Vlastnosti
Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,016" (0,40mm)