NH05050R00FE02
Číslo produktu DigiKey
541-NH05050R00FE02-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NH05050R00FE02
Popis
NH-50 50 1% E02 E4
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
50 Ohms ±1% 50W Drátový (navíjený) Odpor pro montáž na šasi
Kategorie
Teplotní koeficient
±20ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C
Řada
Vlastnosti
Odolný proti vlhkosti, Bezindukční
Balení
Hromadné balení
Typ potahu a tělesa
Hliníkový
Stav součásti
Aktivní
Průmyslové osvětlení - speciální osvětlení
Příruby
Odpor
50 Ohms
Velikost / rozměry
1,968" D x 1,140" Š (49,99mm x 28,96mm)
Tolerance
±1%
Výška při usazení (max)
0,625" (15,87mm)
Výkon (W)
50W