ILC0603ER18NJ
Číslo produktu DigiKey
ILC0603ER18NJ-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ILC0603ER18NJ
Popis
FIXED IND 18NH 300MA 350 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
18 nH Nestíněný Vícevrstvý Vodič 300 mA 350mOhm max. 0603 (1608 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ILC0603ER18NJ Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
350mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
12 při 100MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
1,8GHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 MHz
Typ
Vícevrstvý
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
0603 (1608 metrický)
Tolerance
±5%
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,037" (0,95mm)