IHLP5050EZERR68M5A
Číslo produktu DigiKey
541-10255-2-ND - Páska a cívka (TR)
541-10255-1-ND - Řezaná páska (CT)
541-10255-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IHLP5050EZERR68M5A
Popis
FIXED IND 680NH 49.63A 1.41 MOHM
Podrobný popis
680 nH Stíněný Lisovaný Vodič 49.63 A 1,41mOhm max. Nestandardní
Stejnosměrný odpor (DCR)
1,41mOhm max.
Řada
Samorezonanční kmitočet
50,5MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,530" D x 0,508" Š (13,46mm x 12,90mm)
Saturační proud (Isat)
30A
Výška při usazení (max)
0,197" (5,00mm)