IHLP5050EZER5R6M5A
Číslo produktu DigiKey
541-10248-2-ND - Páska a cívka (TR)
541-10248-1-ND - Řezaná páska (CT)
541-10248-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IHLP5050EZER5R6M5A
Popis
FIXED IND 5.6UH 13.96A 13.2 MOHM
Podrobný popis
5.6 µH Stíněný Lisovaný Vodič 13.96 A 13,2mOhm max. Nestandardní
Stejnosměrný odpor (DCR)
13,2mOhm max.
Řada
Samorezonanční kmitočet
14,7MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,530" D x 0,508" Š (13,46mm x 12,90mm)
Saturační proud (Isat)
16,9A
Výška při usazení (max)
0,197" (5,00mm)