IHLP5050EZER4R7M5A
Číslo produktu DigiKey
541-10247-2-ND - Páska a cívka (TR)
541-10247-1-ND - Řezaná páska (CT)
541-10247-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IHLP5050EZER4R7M5A
Popis
FIXED IND 4.7UH 15.3A 10.1 MOHM
Podrobný popis
4.7 µH Stíněný Lisovaný Vodič 15.3 A 10,1mOhm max. Nestandardní
Stejnosměrný odpor (DCR)
10,1mOhm max.
Řada
Samorezonanční kmitočet
15,1MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,530" D x 0,508" Š (13,46mm x 12,90mm)
Saturační proud (Isat)
17,8A
Výška při usazení (max)
0,197" (5,00mm)