IHLP5050EZER3R0M5A
Číslo produktu DigiKey
541-10244-2-ND - Páska a cívka (TR)
541-10244-1-ND - Řezaná páska (CT)
541-10244-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IHLP5050EZER3R0M5A
Popis
FIXED IND 3UH 17.9A 6.31 MOHM
Podrobný popis
3 µH Stíněný Lisovaný Vodič 17.9 A 6,31mOhm max. Nestandardní
Stejnosměrný odpor (DCR)
6,31mOhm max.
Řada
Samorezonanční kmitočet
20,4MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,530" D x 0,508" Š (13,46mm x 12,90mm)
Saturační proud (Isat)
18,5A
Výška při usazení (max)
0,197" (5,00mm)