IHLP5050EZER1R8M5A
Číslo produktu DigiKey
541-10241-2-ND - Páska a cívka (TR)
541-10241-1-ND - Řezaná páska (CT)
541-10241-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IHLP5050EZER1R8M5A
Popis
FIXED IND 1.8UH 28.62A 3.58 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1.8 µH Stíněný Lisovaný Vodič 28.62 A 3,58mOhm max. Nestandardní
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
3,58mOhm max.
Řada
Samorezonanční kmitočet
26,4MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Typ
Lisovaný
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Indukčnost
Způsob montáže
Montáž na povrch
Tolerance
±20%
Pouzdro
Nestandardní
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,530" D x 0,508" Š (13,46mm x 12,90mm)
Saturační proud (Isat)
26,4A
Výška při usazení (max)
0,197" (5,00mm)