IHLP2525CZER2R2M01
Číslo produktu DigiKey
541-1008-2-ND - Páska a cívka (TR)
541-1008-1-ND - Řezaná páska (CT)
541-1008-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IHLP2525CZER2R2M01
Popis
FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 µH Stíněný Lisovaný Vodič 8 A 20mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IHLP2525CZER2R2M01 Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
14A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
20mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,270" D x 0,255" Š (6,86mm x 6,47mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)