IHLE2020CDER3R3M5A | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | IHLE2020CDER3R3M5A |
Popis | FIXED IND 3.3UH 5.2A 47 MOHM SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 21 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 3.3 µH Stíněný Vodič 5.2 A 47mOhm max. Nestandardní |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | IHLE2020CDER3R3M5A Modely |
Kategorie | Stínění Stíněný |
Mfr | Stejnosměrný odpor (DCR) 47mOhm max. |
Řada | Samorezonanční kmitočet 33,4MHz |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Stupeň ochrany AEC-Q200 |
Stav součásti Aktivní | Provozní teplota -55°C ~ 155°C |
Materiál - jádro | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Indukčnost | Způsob montáže Montáž na povrch |
Tolerance ±20% | Pouzdro Nestandardní |
Jmenovitý proud (A) | Velikost / rozměry 0,232" D x 0,216" Š (5,89mm x 5,49mm) |
Saturační proud (Isat) 6,1A | Výška při usazení (max) 0,135" (3,43mm) |