IHLE2020CDER2R2M5A
Číslo produktu DigiKey
541-IHLE2020CDER2R2M5ATR-ND - Páska a cívka (TR)
541-IHLE2020CDER2R2M5ACT-ND - Řezaná páska (CT)
541-IHLE2020CDER2R2M5ADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IHLE2020CDER2R2M5A
Popis
FIXED IND 2.2UH 6.5A 26 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 µH Stíněný Vodič 6.5 A 26mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IHLE2020CDER2R2M5A Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
26mOhm max.
Řada
Samorezonanční kmitočet
39,8MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Materiál - jádro
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Indukčnost
Způsob montáže
Montáž na povrch
Tolerance
±20%
Pouzdro
Nestandardní
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,232" D x 0,216" Š (5,89mm x 5,49mm)
Saturační proud (Isat)
7,1A
Výška při usazení (max)
0,135" (3,43mm)